Kdo Jsme

Miroslav Šperl

Starám se o Vaši spokojenost od A do Z. Mým cílem je zajistit pro Vás skvělé online nástroje, díky kterým se na hypotečním trhu přehledně zorientujete. Současně vybírám nejlepší hypoteční poradce v regionech, kteří nepracují pro banky, ale pracují pro Vás, naše klienty.

Principy, o které usilujeme

Jistota

100 % jistotu Vám nedá nikdo, ale my víme, že na 99 % svoji vysněnou nemovitost získáte.

Zodpovědnost

Naší zodpovědností je spokojenost našich klientů. Proto nepracujeme pro banky ani pro poradenské společnosti, pracujeme pro vás a vše tomu podřizujeme.

Kontrola

Usilujeme o to, abyste vždy měli 100 % přehled nad svými financemi a vždy věděli, co se aktuálně děje. Proto prověřujeme každý krok při získání hypotečního úvěru a o všem Vás ihned informujeme. Díky tomu máte možnost se správně rozhodnout.

Kdo jsou naši klienti

Naši klienti vědí co mají dělat. My ovšem víme, že mají na práci spoustu jiných a důležitějších věcí, než je vyřizování hypotéky a komunikace s úřady.

S námi mají možnost se věnovat tomu, co mají rádi. Celou hypotéku za klienty vyřídíme a vždy, když se děje něco důležitého, tak je okamžitě informujeme a čekáme na jejich rozhodnutí, aby vše proběhlo podle jejich představ.

12 350

Počet našich klientů

+ 5000

Počet úvěrů, které jsme zprostředkovali

+ 100 000 Kč

V průměru ušetříme našim klientům

5 139 000 000 Kč

Objem realizovaných hypoték

Zeptejte se nás

Chcete se jen nezávazně zeptat?
Rádi Vám pomůžeme!

Zavolejte nám

731 537 339

Napište nám

Kontakt

S námi je hypotéka jednodušší