15. 07. 2020

Vítejte na novém webu Hypo na klíč

Pro zvýšení kvality našich služeb jsme se rozhodli zapracovat na našich webových stránkách a zpříjemnit vám tak zážitek a celý proces s vyřizováním vaší hypotéky. Pojďte se společně s námi podívat na jednotlivé části. Získat novou hypotéku, refinancovat, nebo si jen udělat přehled trhu a lépe se zorientovat v problematice hypoték nebylo nikdy jednodušší.

 

3 hypoteční kalkulačky na jednom místě

Naši hypoteční kalkulačku jsme rozdělili hned na tři, podle toho, o jaký typ hypotéky usilujete či v jaké fázi se momentálně nacházíte.

Prvním typem je standardní hypoteční kalkulačka, kde získáte relevantní srovnání hypoték a nejlepších nabídek na trhu během jedné minuty

Druhým typem je kalkulačka zaměřená na refinancování hypotéky. Pokud vás zajímá, jak snížit splátky bance, případně celkovou částku, kterou bance zaplatíte, neváhejte naši kalkulačku vyzkoušet. Refinancováním hypotéky můžete ušetřit tisíce korun měsíčně.

Třetím typem je kalkulačka zaměřená na americkou hypotéku. Díky americké hypotéce můžete získat nižší úrokovou sazbu a vyšší obnos peněz než u spotřebitelských úvěrů. Finance navíc můžete použít na cokoliv.

 

Online hypotéka

Pod záložkou online hypotéka najdete opět hypoteční kalkulačku, kdy již do 24 hodin můžete mít hypotéku bez jakýchkoli závazků předschválenou. Sjednání hypotéky nebylo nikdy jednodušší. Navíc se můžete spolehnout na to, že se bude jednat o nejvýhodnější hypotéku, kterou s ohledem k vaší konkrétní situaci na trhu najdete.

 

Blog a články

Pod záložkou blog a články se nachází řada našich odborných článků, které vám pomůžou se zorientovat v nabídkách jednotlivých bank, rozdílech mezi hypotékami či celém procesu sjednávání hypotéky.

 

Slovník pojmů

Abyste se lépe orientovali v jednotlivých pojmech, které banky i my hypoteční specialisté používáme, máme pro vás připravený slovník pojmů z oblasti hypoték. Nevíte, co znamená RPSN, DSTI a LTV? Stačí pár kliknutí a hned budete mít přehled.

 

Kdo jsme

Zajímá vás, kdo jsme? Jakými principy se řídíme a kdo jsou naši klienti, nebo jednoduše jak vypadáme? Tak přesně to se dozvíte pod záložkou kdo jsme.

Doufáme, že se vám náš nový web bude líbit a pomůže vám s vaší hypotékou. Rádi s vámi vše probereme a poradíme vám, ať už přemýšlíte o nové hypotéce nebo potřebujete refinancovat a nejste si jistí nabídkou banky. Pro naše klienty se nám úspěšně daří sjednávat podmínky, na které by sami nedosáhli. Vše s námi můžete navíc probrat z pohodlí domova.

Kontaktovat nás můžete jak telefonicky, tak přes email, případně přes náš online formulář, který jsme pro vás připravili (vpravo nahoře ikonka Napište nám).

Co hledáte?

Chci sjednat novou hypotéku

Chystáte se koupit nemovitost a chcete získat nejvýhodnější HYPOTÉKU? Využijte naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKU a během 60 sekund získejte přehled o nabídkách hypotečních úvěrů z celého trhu zdarma.

Chci novou hypotéku

Chci refinacovat stávající hypotéku

Splácíte HYPOTÉKU a rádi byste snížili výši svých splátek a získali nižší úrokovou sazbu? Na hypotéce můžete uspořit i několik tisíc korun každý měsíc. Zjistěte kolik můžete ušetřit pomocí naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKY.

Spočítat úsporu

Mám nabídku hypotéky ale chci lepší podmínky

Dostali jste nabídku v bance a rádi byste získali VÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU? Zašlete nám svou nabídku a my uděláme vše pro to, abychom ji ještě vylepšili.

Získat nabídku

Chci poradit s financováním

Přemýšlíte o HYPOTÉCE, nebo vás čeká refinancování úvěru. Nevíte si rady? Obraťte se na nás a zeptejte se nás na to co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme.

Chci se poradit

Zeptejte se nás

Chcete se jen nezávazně zeptat?
Rádi Vám pomůžeme!

Zavolejte nám

731 537 339

Napište nám

Kontakt

S námi je hypotéka jednodušší