30. 09. 2020

Jak si vyřídit hypotéku online

Většina lidí má vyřizování hypotéky spojené s papírováním, domlouváním schůzek a neustálým chozením do banky. Hypotéku si ale můžete vyřídit i rychle a jednoduše z pohodlí domova. Přečtěte si, jak na hypotéku online.

 

Online hypotéka na každém kroku

Online hypotéky jsou trendem poslední doby. Prostoupily celým trhem a banky jako by se předháněly, čí hypotéka bude „více online“. Celé situaci navíc napomohla jarní koronavirová pandemie, kdy lidé začali své záležitosti řešit přes internet. V ideálním scénáři totiž hypotéku vyřídíte, aniž byste vůbec museli navštívit banku.

 

Jak vyřídit hypotéku online?

Pokud jste se ještě nerozhodli pro konkrétní banku, použijte nezávislou hypoteční kalkulačku. Díky ní získáte přehled o nejvýhodnějších nabídkách jednotlivých bank.

Následně si zvolte nabídku, která vám připadá nejzajímavější, a rozhodnutí proberte s hypotečním specialistou. I konzultace se specialistou se obejde bez nutnosti schůzky – vše můžete prodiskutovat online či po telefonu. Po doplnění dalších potřebných údajů a dat můžete mít hypotéku předběžně schválenou už do 24 hodin.

V dalších fázích procesu bude potřeba dodat další dokumenty a stvrdit je podpisy. Ve většině případů dokumenty můžete bance poslat elektronicky. Podpisy však bývají problematičtější – je možné, že je budete muset nechat ověřit u notáře. To už však záleží na podmínkách konkrétní banky.

 

Vyřízení hypotéky nikdy nebylo jednodušší

Vyřízení hypotéky nebylo nikdy jednodušší než v dnešním online světě. Ve spojení s atraktivními úrokovými sazbami, které vám domluví specializovaní poradci, se hypotéka a její vyřízení stávají mnohem příjemnější záležitostí.

Chcete svou hypotéku vyřídit jednoduše a z pohodlí domova? Neváhejte se na nás obrátit, celým procesem vás rádi provedeme.
 

 

Co hledáte?

Chci sjednat novou hypotéku

Chystáte se koupit nemovitost a chcete získat nejvýhodnější HYPOTÉKU? Využijte naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKU a během 60 sekund získejte přehled o nabídkách hypotečních úvěrů z celého trhu zdarma.

Chci novou hypotéku

Chci refinacovat stávající hypotéku

Splácíte HYPOTÉKU a rádi byste snížili výši svých splátek a získali nižší úrokovou sazbu? Na hypotéce můžete uspořit i několik tisíc korun každý měsíc. Zjistěte kolik můžete ušetřit pomocí naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKY.

Spočítat úsporu

Mám nabídku hypotéky ale chci lepší podmínky

Dostali jste nabídku v bance a rádi byste získali VÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU? Zašlete nám svou nabídku a my uděláme vše pro to, abychom ji ještě vylepšili.

Získat nabídku

Chci poradit s financováním

Přemýšlíte o HYPOTÉCE, nebo vás čeká refinancování úvěru. Nevíte si rady? Obraťte se na nás a zeptejte se nás na to co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme.

Chci se poradit

Zeptejte se nás

Chcete se jen nezávazně zeptat?
Rádi Vám pomůžeme!

Zavolejte nám

731 537 339

Napište nám

Kontakt

S námi je hypotéka jednodušší