11. 05. 2020

7 důvodů, proč se vám vyplatí mít na své straně hypotečního poradce

Mít na své straně zkušeného hypotečního poradce může usnadnit nejen práci s vyřízením hypotéky, ale především ušetřit spoustu času a peněz. A jaké jsou tedy skutečně konkrétní důvody, proč se vám vyplatí využít jeho služeb? A podle čeho poradce vybrat?

1. Hypoteční poradce je objektivní

Hypoteční poradci nejsou svázáni s jednou bankou. To je nespornou výhodou při hledání nabídky té nejlepší hypotéky. Na rozdíl od pracovníků bank vám jsou schopni nabídnout a vysvětlit podmínky u většiny bank na trhu. Nebudou vás tak tlačit do podpisu nevýhodné smlouvy, a naopak vás upozorní i na různé nesrovnalosti.

2. Dokáže vyjednat lepší podmínky hypotéky

S hypotečním poradcem mimo jiné získáváte silnější vyjednávací sílu. Často je schopný vám vyjednat výrazně lepší parametry a podmínky hypoték, než na které byste dosáhli v případě, že byste o hypotéku žádali sami.

3. Hypotéku připraví s ohledem na vaši finanční situaci

Je schopný vám vybrat a připravit hypotéku doslova na míru. Projde s vámi vaše finanční možnosti a sestaví s vámi i dlouhodobý plán. Doporučí vám ideální výši hypotéky, dobu splácení a výši splátek tak, aby neohrožovala vaši finanční situaci.

4. Hypoteční poradce má znalosti, které zaměstnanci bank nemají

Ano, je to tak, hypoteční poradci mají zpravidla mnohem více znalostí z oblasti hypoték než zaměstnanci v bankách. Lidé za přepážkou v bance totiž musí znát širokou škálu dalších produktů a služeb, které banka nabízí. Navíc se nevyznají v nabídkách konkurence. Hypoteční specialisté se naopak plně orientují na hypoteční úvěry a produkty s nimi spojenými, udržují si dokonalý přehled situace na trhu a důkladně pročítají jakékoliv změny smluvních podmínek.

5. Poradce je schopný zařídit i další služby, které budete potřebovat

Budete potřebovat v rámci hypotéky asistenci při podpisu kupní smlouvy? Poradce za vás zkontroluje všechny nesrovnalosti, které by v ní mohly být. Případně vám může doporučit i vhodné právní služby. Nebo zvažujete pořízení pojištění k hypotéce? Ne vždy je skutečně výhodné to, která nabízí banka. Přestože si tím snížíte úrokovou sazbu, celkové poplatky často výrazně stoupnou, přestože to lze vyřídit lépe a levněji.

6. Hypoteční poradce ušetří spoustu času

Nemáte čas se do banky dostat přes den? Hypoteční poradce je schopný vás navštívit i večer, u vás doma, nebo vše vyřídit telefonicky a nemusíte se nikam honit. Navíc, celý proces vyřízení hypotéky bývá běh na dlouhou trať, ušetří vám tak čas při vyřizování potřebné administrativy nebo zjišťování skrytých podmínek.

7. Vždy za vámi bude stát

Služeb hypotečního poradce můžete využívat po celou dobu splácení hypotéky. Přijdete o práci? Poradce vám pomůže najít nejlepší řešení s bankou. Budete chtít refinancovat? Opět s vámi projde všechny nabídky a vybere tu, která je pro vás nejlepší.

Služby nezávislých hypotečních poradců jsou komplexnější než služby poskytované bankou. Při jeho výběru je ovšem důležité dát také pozor. Na trhu se pohybují poradci, kteří nemají dostatek zkušeností, nebo budou kvůli provizím upřednostňovat jen některé banky. Je proto důležité se ve výběru neunáhlit a zvolit toho správného.

Na nabídky hypoték, které s námi můžete získat, se podívejte přes hypoteční kalkulačku. Dostanete tak nezávislé srovnání většiny nabídek na trhu. S řešením hypotečních úvěrů máme již bohaté zkušenosti a tisíce spokojených klientů za sebou.

Co hledáte?

Chci sjednat novou hypotéku

Chystáte se koupit nemovitost a chcete získat nejvýhodnější HYPOTÉKU? Využijte naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKU a během 60 sekund získejte přehled o nabídkách hypotečních úvěrů z celého trhu zdarma.

Chci novou hypotéku

Chci refinacovat stávající hypotéku

Splácíte HYPOTÉKU a rádi byste snížili výši svých splátek a získali nižší úrokovou sazbu? Na hypotéce můžete uspořit i několik tisíc korun každý měsíc. Zjistěte kolik můžete ušetřit pomocí naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKY.

Spočítat úsporu

Mám nabídku hypotéky ale chci lepší podmínky

Dostali jste nabídku v bance a rádi byste získali VÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU? Zašlete nám svou nabídku a my uděláme vše pro to, abychom ji ještě vylepšili.

Získat nabídku

Chci poradit s financováním

Přemýšlíte o HYPOTÉCE, nebo vás čeká refinancování úvěru. Nevíte si rady? Obraťte se na nás a zeptejte se nás na to co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme.

Chci se poradit

Zeptejte se nás

Chcete se jen nezávazně zeptat?
Rádi Vám pomůžeme!

Zavolejte nám

731 537 339

Napište nám

Kontakt

S námi je hypotéka jednodušší