27. 08. 2020

Hypotéka snadno a rychle: S čím vám dokážeme pomoci?

Vybrat správnou hypotéku a pak s ní žít a neutratit ani o korunu víc, než musíte, může být pořádná dřina. Stejně tak ochránit své úspory a mít všechny finanční záležitosti vyřešené tím nejvýhodnějším způsobem. Aby se vám to podařilo, museli byste neustále sledovat obměňující se nabídky na trhu, nové trendy a regulace ze strany státu. Naštěstí ale nemusíte. Uděláme to za vás. Jaké jsou 4 nejčastější problémy ohledně hypotéky a jak vám s nimi dokážeme pomoci?

 

1. Jak najít tu nejvýhodnější hypotéku?

Našli jste svou vysněnou nemovitost a teď hledáte způsob, jak ji zafinancovat? Nebo jste se teprve rozhodli, že je čas na vlastní bydlení, a přemýšlíte, jaké vlastně máte možnosti? V obou případech pro vás máme jednoduché řešení.

Hypoteční kalkulačka pro vás během 60 sekund porovná všechny hypotéky na trhu. Získáte rychlý přehled o úrokových sazbách a získáte informace o nejvýhodnějších nabídkách ve světě hypoték. Vyplňte údaje o svém vysněném bydlení, pohodlně se posaďte a pusťte se do porovnávání.

 

2. Jak při splácení hypotéky ušetřit?

Splácíte hypotéku a hledáte možnosti, jak ušetřit? Je to až překvapivě jednoduché. Jediné, co si musíte hlídat, je nepromeškat správné termíny. Kdy je ta nejlepší příležitost?

Největší příležitost ušetřit se naskytne na konci doby fixace. Na výběr totiž máte dvě možnosti: získat nové (a lepší) podmínky u své banky, nebo přejít ke konkurenci. Chcete si udělat obrázek o tom, jaké máte možnosti? Začněte kalkulačkou pro refinancování hypotéky. Nevíte, jak dál? Zbytek můžeme projít krok za krokem společně: na osobní schůzce, telefonicky nebo online. Změna pro vás bude mnohem snazší a nebudete platit zbytečné tisíce jen proto, že nemáte čas porovnávat desítky nabídek a obíhat desítky úřadů a bank.

Tip: Slyšeli jste už o offsetové hypotéce? Přečtěte si náš článek o tom, co je offsetová hypotéka a jak díky ní ušetřit.

 

3. Co dělat, když najednou nemůžete splácet?

Život se jednoduše nedá předvídat a některé okolnosti vám můžou s hypotékou pěkně zatopit. Přišli jste o práci? Chcete se přestěhovat? Rozvádíte se? Nezvládáte svoje splátky? Nic z toho nemusí být problém, pokud situaci řešíte

Rádi vás provedeme všemi možnostmi a podpoříme vás při jednání s bankou. Společně najdeme řešení, jak co nejvíce rizik eliminovat i do budoucna. Co pro to udělat? Napište nám.

 

4. Jak doplatit hypotéku dříve?

Chcete doplatit svou hypotéku dříve, nebo jen vytvořit finanční rezervu? V dnešním světě je smutnou pravdou, že většina domácností bude doplácet hypotéku ještě v důchodovém věku. Můžete se tomu ale vyhnout a efektivně naspořit na splacení hypotéky dříve.

Na trhu naštěstí existuje spousta možností, od spořicích účtů a termínovaných vkladů až po akcie a odvážnější investice. Záleží jen na tom, jaký výnos očekáváte a kolik rizika jste ochotní podstoupit. Chcete si vytvořit finanční polštář a najít optimální způsob spoření nebo zajímavou investici? Obraťte se na nás, se vším vám rádi poradíme.

 

 

Co hledáte?

Chci sjednat novou hypotéku

Chystáte se koupit nemovitost a chcete získat nejvýhodnější HYPOTÉKU? Využijte naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKU a během 60 sekund získejte přehled o nabídkách hypotečních úvěrů z celého trhu zdarma.

Chci novou hypotéku

Chci refinacovat stávající hypotéku

Splácíte HYPOTÉKU a rádi byste snížili výši svých splátek a získali nižší úrokovou sazbu? Na hypotéce můžete uspořit i několik tisíc korun každý měsíc. Zjistěte kolik můžete ušetřit pomocí naší HYPOTEČNÍ KALKULAČKY.

Spočítat úsporu

Mám nabídku hypotéky ale chci lepší podmínky

Dostali jste nabídku v bance a rádi byste získali VÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU? Zašlete nám svou nabídku a my uděláme vše pro to, abychom ji ještě vylepšili.

Získat nabídku

Chci poradit s financováním

Přemýšlíte o HYPOTÉCE, nebo vás čeká refinancování úvěru. Nevíte si rady? Obraťte se na nás a zeptejte se nás na to co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme.

Chci se poradit

Zeptejte se nás

Chcete se jen nezávazně zeptat?
Rádi Vám pomůžeme!

Zavolejte nám

731 537 339

Napište nám

Kontakt

S námi je hypotéka jednodušší